Zamknij [x]

Na skróty

 

Msze św.
- w niedziele
09.00, 10.30, 12.00, 18.00*
- w tygodniu
(od poniedziałku do soboty)
18.00


* w wakacje nie ma tej Mszy Św.


Biuro parafialne czynne *
- w środy
16.00 - 17.00
- w soboty
(za wyjątkiem I soboty miesiąca)
9.00 - 11.00


* podczas wakacji czynne w tygodniu 15 min po wieczornej Mszy Św.

Pogoda w Skolwinie

 

Temperatura: [°C]

Ciśnienie: 0 [hPa]

Prędkość wiatru: [km/h]

Kierunek wiatru: N

Promieniowanie UV:

Wilgotność powietrza: [%]

Dzienna suma opadów: [mm]

PDF Drukuj

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

12 V 2024

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego


  1. W dzisiejszej uroczystości wybrzmiewają słowa Jezusa "nie zostawię was sierotami, poślę do was mojego Ducha". Jak korzystam z darów Ducha Świętego.

  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30. Dzieci i rodziców szczególnie zapraszamy we wtorki i czwartki. Spotkajmy się w naszym kościele przy kapliczce, która została wykonana przez mężczyzn, za co serdecznie dziękujemy. Może to będzie inspiracja dla skolwińskich rodzin mających przy domu przestrzeń by postawić kapliczkę ku czci Maryi. Przypomnijmy, iż mały obiekt architektury na terenie prywatnym, a takim jest np. murowana kapliczka nie wymaga pozwolenia na budowę.

  3. Wydarzenia i wspomnienia tego tygodnia: w poniedziałek (13 V) NMP z Fatimy; we wtorek (14 V) św. Macieja Ap. święto; w czwartek (16 V) św. Andrzeja Boboli prezbitera i m, patrona Polski; Za tydzień w niedzielę (19 V) przeżyjemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Od czwartku (16 V) na nabożeństwach majowych rozpoczniemy Triduum przed tą uroczystością.

  4. Dzisiaj o godz. 10.30 Msza formacyjna i spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św. Na spotkanie proszę przynieść zeszyciki do których dzieci wklejają obrazki z poszczególnych niedziel. Na Mszę i spotkanie zapraszamy również Rodziców dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do Komunii św. Przypominamy, iż uroczystość I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 26 V o godz. 12.00. Tego dnia o godz. 10.30 swoją Mszę będą miały rodziny i dzieci Rocznicowe.

  5. Tydzień temu społeczność Skolwina dotknęła wiadomość o tragicznej śmierci zawodnika "Świtu" Michała Gardziejewskiego. Za tydzień w niedzielę (19 V) o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. za śp. Michała. Modlitwą ogarniemy Rodzinę, Drużynę i Sympatyków "Świtu" o otuchę i umocnienie wiary.

  6. Dziękujemy mieszkańcom ul. Ciesielskiej i Orłowskiej za posprzątanie kościoła. O przejęcie posługi prosimy mieszkańców ul. Głębokiej, Alabastrowej, Porannej Rosy, Melodyjnej i Nefrytowej.

  7. Dziękuję za wszelkie gesty wsparcia i pamięci, za troskę o moje zdrowie, za dary na stół plebanijny, za ofiary na tacę i na konto na rzecz naszej parafii.

  8. Przy wyjściu z kościoła w przedsionku jest prasa: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Są też darmowe Dobre Nowiny.

  9. Mieszkańcom Skolwina, oraz naszym Sympatykom na maryjny miesiąc maj - Szczęść Boże!!!

Ks. Artur Rasmus

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 646

Polecamy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Losowy obraz

678-1.jpg.jpg